PROJEKT MANAGER

Dobře se orientujete ve vývoji a technologiích, v projektovém managementu a umíte řídit lidi? Náš vývojářský tým potřebuje právě vás!
Pracujeme ve vývoji chytrých řídících jednotek v oblasti ochrany životního prostředí. Potřebujeme schopného vedoucího, který pomůže dal dávat našemu vývoji směr, udrží krok s trendy v oboru a dokáže projekty efektivně řídit.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za komplexní vedení projektů po celou dobu projektového cyklu včetně vedení projektového týmu
  • Vytváření projektové dokumentace
  • Plánování a kontrola finančního rozpočtu
  • Vytváření časového harmonogramu a kontrola jednotlivých milníků projektů
  • Řízení rizik
  • Komunikace se zákazníky nebo oddělní marketingu, koordinace dodavatele a úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • Podpora obchodního oddělení při vytváření nabídek

Požadavky

  • Zkušenosti min. 5 let v roli PM, 2 roky na projektech vývoje aplikačního SW nebo průmyslových výrobků (jedno či druhé), projektový certifikát výhodou
  • Znalost Project managementu podle metodiky optimálně PRINCE2
  • Praxe v řízení změnových požadavků, rizik a kvality
  • Zkušenosti s agilním projektovým řízením výhodou
  • Organizační a technické myšlení, umět motivovat
  • Flexibilita, schopnost týmové práce a schopnost zvládat zátěžové situace
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • AJ na komunikativní úrovni.

Nabízíme

  • Rozmanitou práci, možnost seberealizace
  • Možnost vyvíjet špičkové aplikace a produkty
  • Neformální, stabilní a přátelské prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Platové ohodnocení dle schopností
  • Projektové odměny
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dovolenou nad zákonným rámcem
  • Nástup možný ihned