TIRÁŽ A DISCLAIMER

TIRÁŽ

Zodpovědnost za tyto stránky nese:
BONNEL TECHNOLOGIE, s.r.o.
Wolkerova 2304/38
CZ-350 02 Cheb

Zastupují jednatelé společnosti:
Ing. Georg Bonn
Ing. Jan Bonn

DIČ CZ18230407
OR Krajský soud v Plzni, spis C/1305
Telefon +420 354 435 927 
Fax +420 354 431 124
Internet  http://www.bonnel.cz
E-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Tato adresa je (stejně jako ostatní naše mailové adresy) kontrolována antispamovým filtrem. Existuje proto nezandebatelné riziko, že Váš e-mail nedorazí. Abyste si zajistili bezpečné doručení Vašeho sdělení, použijte prosím náš kontaktní formulář.

Všechny (!) maily s přílohami ve formátu Office (.doc, .docx, .xls, .xlsx atd.) musíme díky aktuálně probíhajícím spamovým útokům téměř gigantickćh rozměrů automaticky a bez předcházející nebo následující lidské kontroly mazat.

Reporting and information obligations for manufacturers

Reporting and notification obligations pursuant to Section 18 of the Electrical and Electronic Equipment Act / Section 2 of the Act on the Implementation of the Waste Framework Directive

WEEE-Reg.-Nummer DE 25976932

 

Disclaimer - Omezení odpovědnosti

Textem "BONNEL TECHNOLOGIE" v této části se rozumí firma BONNEL TECHNOLOGIE, s.r.o. se sídlem v Chebu.

Tento web používá soubory cookies pro optimalizaci uživatelského komfortu. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užitím. O cookies zde.

Obsah

Obsah těchto stránek je vytvářen s veškerou péčí. BONNEL TECHNOLOGIE ale neposkytuje žádné záruky pokud jde o aktuálnost, správnost, úplnost nebo kvalitu poskytovaných informací. BONNEL TECHNOLOGIE vylučuje jakoukoli odpovědnost za škody materiální nebo nemateriální povahy, které mohou být způsobeny použitím či nepoužitím těchto informací nebo prostřednictvím chybných nebo neúplných informací, pokud ovšem nebyla vina prokazatelně způsobena záměrně a nebo hrubou nedbalostí ze strany BONNEL TECHNOLOGIE. BONNEL TECHNOLOGIE si důrazně rezervuje  právo na změnu, úplné či částečné odstranění obsahu bez předchozího upozornění nebo dokonce uzavření této webové stránky.

Odkazy

Umístěním odkazů na cizí webové stránky (dále jen "Odkazy") si společnost BONNEL TECHNOLOGIE nepřivlastňuje ani webovou stránku, ani její obsah. Pokud BONNEL TECHNOLOGIE odkazuje přímo či nepřímo na jiné webové stránky, může být za její obsah odpovědná pouze tehdy, jestliže a pouze když bude mít přesné znalosti o obsahu a pouze v případě, že prevence jejich využití (v případě protiprávního obsahu) je proveditelná a lze ji důvodně očekávat. BONNEL TECHNOLOGIE důrazně prohlašuje, že v době, kdy byly odkazy zveřejněny, příslušné stránky neobsahuly žádný nezákonný obsah. BONNEL TECHNOLOGIE nemá žádný vliv na současnou ani budoucí podobu stránek, na něž vedou tyto odkazy a důrazně se distancuje od jakýchkoliv změn jejich obsahu, které mohly nastat. Totéž platí pro obsah vytvořený návštěvníky těchto stránek například v knize hostů, diskusních fórech a jiných interaktivních částech těchto stránek. Nejsme odpovědni za jejich obsah, dostupnost, správnost a přesnost odkazovaných webových stránek, ani za jejich nabídky, odkazy nebo reklamy. BONNEL TECHNOLOGIE není zodpovědná za obsah, který je protiprávní, vadný nebo neúplný, a ani neposkytuje žádnou záruku za škody, které mohou vzniknout při využívání nebo nevyužití informací poskytovaných těmito odkazovanými servery.

Copyright

BONNEL TECHNOLOGIE respektuje autorská práva ve všech dokumentech.Pokud by se i přesto objevilo porušení těchto práv, BONNEL TECHNOLOGIE odstraní veškerý chráněný materiál jakmile bude upozorněna nebo prokáže práva ke spornému objektu. Všechny chráněné značky a ochranné známky zveřejněné na internetu, které mohou být chráněny prostřednictvím třetí strany, podléhají bez omezení příslušného zákona o ochraných známkách a právu na vlastnictví konkrétních registrovaných vlastníků. Jediná zmínka o jménu ochranné známky nemusí nutně vést k závěru, že nejsou chráněna práva třetí strany. Autorská práva k našemu vlastnímu obsahu publikovanému na doménách www.bonnel.cz, www.bonnel-tech.com, www.bonnel-tech.eu, www.bonnel.de a případných dalších, jejich tvůrcem nebo majitelem je BONNEL TECHNOLOGIE jsou vlastněna společností BONNEL TECHNOLOGIE. Jakékoliv použití grafiky, textů, databází, grafického návrhu či jiných objektů obsažených na těchto stránkách, je bez výslovného souhlasu BONNEL TECHNOLOGIE zakázáno. Tento zákaz se nevztahuje na tisková prohlášení, které lze s uvedením odkazu na tyto stránky jako prvotní zdroj veřejně publikovat.

Právní platnost

Jakékoliv právní nároky anebo procesy, vyplývající z propojení s webovou stránkou anebo jejího používání, podléhají výkladu zákonů České republiky, s výjimkou úprav mezinárodního civilního práva.