NAŠE AKTIVITY VŠEOBECNĚ

Nápad   Vývoj   Výroba

  • Vývoj a výroba produktů, na základě vlastních nápadů, které pak firma prodává zčásti přímo a zčásti přes obchodní zástupce
  • Vývoj (ve většině případů na základě vlastních nápadů) a výroba v těsné spolupráci se zákazníkem specifikovaných a námi na míru ušitých výrobků z oblasti průmyslové elektroniky, telekomunikace, automatizace, zabezpečovací techniky, které dodáváme jako OEM produkty
  • Dodávky produktů "na klíč" a rychle do celé EU, díky vlastní certifikované výrobě v Chebu. Podívejte se na naše video ...
  • Vývoj PC software
  • Na vyžádání také kvalitní a termínově zajištěná zakázková výroba elektroniky za výhodných podmínek (i včetně nákupu materiálu)

BONNEL se nevnímá jako projektová kancelář, která na něco zakázku vyvíjí, konstruuje nebo píše software. BONNEL není ani zakázkový výrobce elektroniky.

Naše ctižádost a potřeba je, našim zákazníkům dopomoci k jejich úspěchu prostřednictvím našich nápadů a našeho know-how.

Nezřídka se stalo a stává, že z nějakého neostrého všeobecného zadání či přání zákazníka se v brainstormingu, občas doslova u českého či německého piva (jednou to také bylo Moselské víno), vymyslí a vykrystalizují představy (včetně již u tohoto stolu dosti precizně pojmenovaných cenových nákladů), ze kterých pak za pár měsíců jsou produkty, které zákazník od nás dostane dodané na klíč.

Ne všechny výsledky naší práce ukazujeme na našich stránkách, protože se často jedná o OEM produkty, které zákazník prodává pod svojí značkou.

Velká část našich zákazníků jsou dobře známé německé přední společnosti.